• ساعت : ۹:۵۴:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 26
  • کد خبر : ۲۱۷۲
آمادگی شهرداری لالجین در برگزاری برنامه های ویژه چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی

🔸شهردار لالجین گفت: همه ساله در ایام الله دهه مبارک فجر برنامه های فرهنگی،اجتماعی وعمرانی از سوی این شهرداری در لالجین برگزار می شودکه امسال با توجه به شرایط کرونا شهرداری در فضای مجازی هم حضوری پررنگ و تاثیر گذار خواهند داشت. 

🔹حمید محبی از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۱میلیارد تومان در این ایام خبر داد و افزود: آذین بندی معابر سطح شهر،چراغانی و نصب بنر با موضوعات دهه مبارک فجر و میلاد با سعادت حضرت فاطمه‌ زهرا(س)و روز زن از دیگر برنامه های است که شهرداری نسبت به انجام آن اقدام خواهد کرد.

🔸وی برگزاری مسابقه از بیانیه گام دوم انقلاب در فضای مجازی، عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهدا،دیدار کارکنان شهرداری با امام جمعه محترم لالجین از دیگر برنامه های است که در ایام الله دهه مبارک فجر اجرا خواهد شد.

🔹شهردار لالجین تخفیف عوارض به شهروندان تا پایان سال ۹۹ ،چاپ مجموعه اقدامات شهرداری از ابتدای سالجاری و دیدار چهره به چهره با مردم را از دیگر برنامه ها این شهرداری در ایام الله دهه فجربرشمرد.

🔸وی همکاری با دیگر ارگانها و نهادهای در برگزاری هرچه باشکوهتر ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در لالجین را از اولویت این شهرداری دانست.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0