جمعه, 24 مرداد 1399
عنوان : دیدار فرماندار شهرستان بهار با اعضای شورای شهر و شهردار لالجین
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۱۱:۳۶:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به مناسبت گرامیداشت روز شوراهای اسلامی ،فرماندار شهرستان بهار با حضور در شورای اسلامی شهر لالجین ، ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهردار لالجین روز شوراها را تبریک و از خدمات و زحمات این عزیزان تقدیر و تجلیل بعمل آورد .

🔹دراین دیدار ابتدا فرماندار بهار گفت : شورای اسلامی در  زیباسازی  و  فراهم نمودن امکانات رفاهی در شهر نقش مهمی دارد و  شهر لالجین با توجه به جهانی شدن و جایگاه ویژه ای که در صنایع دستی ،سفال و سرامیک در سطح جهانی به خود اختصاص داده است ،نیاز است که شورای شهر و شهرداری در عمران و آبادی این شهر تلاش بیشتری را ایفا نمایند و این شهر را به جایگاه جهانی خود برسانند . 
 

🔹احسان قنبری خاطر نشان کرد: نیاز  شوراهای اسلامی با نظارت کامل بر نقاط مختلف شهر و محلات  به نیازها و مشکلات مردم آگاهی پیدانموده و با برنامه ریزی و تعامل با دستگاه های اجرایی و اقدام توسط شهرداری  در صدد برطرف نمودن مشکلات و فراهم نمودن نیازهای شهر باشند .
   

🔹در ادامه رییس شورای اسلامی شهر لالجین از تعامل و همکاریهای ادارات شهرستان و ادارات بخش لالجین با شورای اسلامی شهر تقدیر نموده و گزارشی از اقدامات و عملکرد شورای اسلامی شهر بهار ارائه نمودند .

🔹جواد حسینقلی پور افزودند: مردم شهرلالجین در راستای کمک به رشد و توسعه این شهر همکاری خوبی با شورای اسلامی و مجموعه شهرداری دارند و نیاز است خدمات ارزنده ای که در خور مردم فهمیم این شهر باشد انجام داد .
 وی خاطر نشان کرد : شهر جهانی لالجین با توجه به جایگاه ویژه خود در سطح بین المللی و حضور میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی ،نیاز است که مسئولین توجه خاصی به این شهر داشته باشند .

رییس شورای اسلامی شهرلالجین مشکلات و نیازهایی چون : تکمیل ساختمان دبیرخانه شهر جهانی سفال توسط اداره میراث فرهنگی ، ساختمان دانشگاه پیام نور،مشکلات خاک و  برداشت بی رویه خاک جهت سفال ، مشکلات سوخت کارگاه های سفال ، ترمینال تاکسیهای برون شهری ،مطرح و مقرر گردید مراتب توسط دستگاه های ذیربط استانی و شهرستانی پیگیری و در جهت رفع مشکلات مذکور اقدامات لازم معمول گردد.

🔹سپس شهردار و اعضای شورای شهر لالجین نیز ضمن تقدیر از تعامل و همکاری ادارات شهرستان به راس فرمانداری،برخی مشکلات موجود را مطرح  نمودند .

🔹در پایان این دیدار فرماندار شهرستان با اهداء لوح از زحمات این عزیزان تقدیر نمودند.


تعداد بازدید : 174

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0