پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
عنوان : اولین نشست شهردار و شورای اسلامی شهر با بانوان شاخص شهر
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ 
ساعت : ۱۲:۲۷:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین نشست شهردار و شورای اسلامی شهر با بانوان شاخص شهر برگزار گردید.

این جلسه به همت کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر در روز سه شنبه 25 شهریور در محل سالن جلسات شهرداری و با حضور تعداد 40 نفر از بانوان شاخص شهر در حوزهای مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی، علمی و کارآفرینی تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس محبی شهردار لالجین با عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و تشکر از حضور بانوان در جلسه نسبت به ارائه گزارش عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف پرداختند. ایشان ضمن تشریح کارهای انجام شده در سالجاری ، اهم اقدامات شهرداری را از قبیل آسفالت معابر، احداث فضای سبز و پارکهای محله ای ، انجام مطالعات طرح بهبود ترافیکی ، نصب المان های شهری، توجه به امور زیباسازی و سیمای شهر، پیاده رو سازی و اصلاح جوی های عمومی و ... برشمرد.

شهردار لالجین با بیان اینکه شهرداری توجه ویژه ای به امور بانوان را در کارهای خود لحاظ نموده، کارهای انجام شده در این حوزه از قبیل برگزاری مراسم گرامیداشت روز دختر و برنامه های دیگر، پیگیری احداث پارک اختصاصی بانوان، برنامه ریزی جهت ایجاد فرهنگ سرا و ... را برشمردند.

در ادامه جلسه آقای طالع رادی عضو شورای اسلامی شهر با عرض خیرمقدم به بیان نقش ویژه زنان در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی اشاره کرده و از همه بانوان تقاضای همکاری و همیاری در امور شهر و شهروندی نمودند.

همچنین خانم اکبری عضو شورای اسلامی شهر نیز با عرض تشکر از حضور بانوان در جلسه نسبت به مشارکت هر چه بیشتر بانوان در امور مختلف شهر و بیان نقطه نظرات در خصوص کارهای شهرداری را خواستار شدند.

در ادامه بانوان حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات و همچنین پیشنهادات خود در حوزه های مختلف شهر نمودند.

در پایان جلسه آقای صبوری از اعضای شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه تمام تلاش شورای اسلامی شهر برقراری عدالت سهم بانوان و آقایان در برنامه های و پروژه های شهرداری می باشد خواستار تشکیل بانک اطلاعاتی از بانوان تحصیلکرده و شاخص شهر به جهت استفاده از نظرات ایشان در برنامه های شهرداری شدند.


تعداد بازدید : 96

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0